פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 תמונות מדהימות ומהפנטות שצולמו כולן באמצעות אייפון

כולנו מצלמים בסמארטפון. חלקנו עושים את זה כדי לתעד רגעים כיפיים או לעשות סלפי'ז וחלקנו לוקחים את העניין יותר ברצינות. זה לא חדש שאפשר לייצר תמונות מרהיבות בעזרת צילום סמארטפון "לא מקצועי" ואפשר לראות את זה גם באינסטגרם ובתחרויות הצילום שמתקיימות שם כבר די הרבה זמן.

הויכוח בנושא צילום מקצועי במצלמות יקרות ואיכותיות מול צלמי הסמארטפונים כבר הפך ישן ולא כל כך רלוונטי ויש אפילו אנשים שהפכו את הצילום בסמארטפון לפרנסה או לפחות השלמת הכנסה.

למעשה, התמונות הנהדרות שנלקחות בסמארטפונים על ידי צלמים חובבים מרחבי העולם, מוכיחות שעין טובה וכישרון חשובים הרבה יותר משימוש במצלמה יקרה וציוד מקצועי.

כדי להעלות את הקטגוריה הזו על סדר היום ולציין לשבח את צלמי הסמארטפון, קמה לה יוזמה בשם:  IPPAWARDS – iPhone Photography Awards, תחרות צילום באייפון שאורגנה על ידי אפל ומקפידה על מספר חוקים להשתתפות: הצילום חייב להעשות באייפון, אייפד או אייפוד ואין לערוך אותו בשום תוכנת-דסקטופ (אפליקציות עריכה במכשיר מותרות).

רוב התמונות הנפלאות ועוצרות הנשימה שלפניכם, אשר צולמו על ידי הזוכים בתחרות הזאת, אינן נופלות בדבר מצילום מקצועי.מוזמנים לחוות את דעתכם.

תמונות מהאייפון 1

תמונות מהאייפון 25

תמונות מהאייפון 2

תמונות מהאייפון 3

תמונות מהאייפון 4

תמונות מהאייפון 5

תמונות מהאייפון 7

תמונות מהאייפון 8

תמונות מהאייפון 9

תמונות מהאייפון 10

תמונות מהאייפון 11

תמונות מהאייפון 12

תמונות מהאייפון 13

תמונות מהאייפון 14

תמונות מהאייפון 15

תמונות מהאייפון 16

תמונות מהאייפון 17

תמונות מהאייפון 18

תמונות מהאייפון 19

תמונות מהאייפון 20

תמונות מהאייפון 21

תמונות מהאייפון 22

תמונות מהאייפון 23

תמונות מהאייפון 24

 

מקור: gizmodo, bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...