פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצייר את החיים עם שתי הבנות שלו אחרי שאשתו נפטרה במפתיע

גרי אנדרוז, אנימטור שעבד עד לא מזמן עבור אולפני דיסני, חגג לאחרונה את יום ההולדת ה-54 שלו ועל הדרך קיבל החלטה לשנה ה-55: להתחיל לכתוב יומן מאויר בו הוא יתעד את החיים המאושרים שלו עם אשתו ושתי הבנות הקטנות שלו. אולם, אנדרוז אכן עמד במילה שלו והחל ליצור איור חדש בכל כמה ימים, אבל שום דבר לא הכין אותו לטרגדיה שעתידה לפקוד אותו זמן קצר מאוחר יותר, ולהפוך את היומן שלו ליומן פרידה.

בעת שטס לקנדה לנסיעת עבודה, אשתו ג'וי חשה ברע והובהלה לבית החולים. תחילה סברו הרופאים כי מדובר בשפעת שכיחה, אלא שמצבה של ג'וי הלך והתדרדר והרופאים הבינו שמדובר במשהו חמור בהרבה. גרי עזב הכל טס מיד בחזרה הביתה כדי לשהות לצד אשתו החולה, אך כשנחת בשדה התעופה בבריטניה קיבל את הבשורה הנוראית: אשתו נפטרה אחרי שלקתה בספסיס (אלח דם), ובגיל 57, עם שתי בנות צעירות, הוא הפך להיות אלמן.

האבל היה גדול והמוות המפתיע של אשתו האהובה כמעט ומוטט את גרי. אלא שאחרי כמה ימים הוא החליט לאסוף את השברים ולהמשיך לצייר את היומן שלו, שיוקדש מעתה לחיים שלו עם 2 הבנות שלו בלי אמא ג'וי, וכמובן לגעגועים העזים והבלתי נשלטים של האב ובנותיו אליה. האיורים עזרו לגרי להתחיל להחלים מהמכה הכל כך כואבת ולהמשיך לחיות. "ג'וי היתה החצי השני שלי במשך 19 שנים. היא היתה יפה, אדיבה ומצחיקה. כשאיבדתי אותה הרגשתי כאילו חצי ממני נעלם", הוא מספר.

באמצעות האיורים המופלאים וסוחטי הדמעות שלו, גרי מנסה להעלות את המודעות למחלת "אלח דם", מצב רפואי מסכן חיים שנובע מתגובה חיסונית של הגוף לזיהום חמור. "אנשים לא מכירים את המצב הרפואי הזה ממנו מתים מאות אלפים בכל שנה. גילוי מוקדם על פי התסמינים יכול להסתיים באנטיביוטיקה, אבל אם מתעלמים מהסימנים, אפשר לסיים בקבר". הנה 25 תמונות נבחרות מתוך היומן. הכינו את הממחטות. 

בת ה-10 שלי מנחמת אותי בזמן שאני מגניב בכי קטן. מעולם לא הייתי גאה יותר

כתבתי שיר קצר לאמא: ורדים הם אדומים, סיגליות הן סגולות, הלוואי שלא היית מתה". מה אתה חושב?

וואו! שישה חודשים היום. קשה להאמין, כל כך הרבה קרה. יש לי כל כך הרבה לספר לך… ועדין, הייתי נותן הכל כדי שתשבי פה לידי

סוף סוף. שאלתי את הבנות שלי למה הן הכי מתגעגעות.

"אני יודע שאני צריך ללכת לישון, אבל המיטה היא המקום הכי בודד בעולם"

"שיהיה לך מסע בטוח אלה שלי, את לנצח אצלי בלב"

"אספת הורים בבית הספר: את היית כל כך גאה בהן"

"כל כך גאה בבנות שלי. פיזרנו היום את האפר של אמא. היתה חוויה חיובית ורגועה. למרות שאני עדין לא מעכל שהיא איננה, אני מרגיש שהתקווה והאופטימיות חוזרות לחיים שלי לאט לאט"

"טיפ חשוב: אל תצפה בהקלטת וידאו של אשתך שרה את On my own לפני 20 שנה אם אתה רוצה לשמור על עיניים יבשות"

"אני מתחיל להתרגל לחיים שלי כאלמן כבר שבוע שלם, ואם אני אשמע עוד פעם מישהו שאומר שלהיות עקרת בית זה קל, אני אתן לו אגרוף לפרצוף"

"אז היום היה יום טוב. לילי קיבלה 2 פרסי הצטיינות מהמורים שלה. היה יום טוב בעבודה. צחקתי. הסתכלתי על סרטונים שלך וחייכתי במקום לבכות. אני מרגיש שאת מכוונת אותי"

יום האם. הבת שלי שוב גורמת לנשימה שלי לעצור:
"איך את מרגישה הבוקר לילי? את עצובה כי אמא לא נמצאת?"
"לא, כי אני זוכרת רק את הדברים הטובים ממנה וזה משמח אותי"

"הספה מרגישה כל כך גדולה וכל כך ריקה"

"סוף סוף, הערב, הסכרים כולם נפרצו. השיטפון הגיע והשחרור החל. השחרור המבורך. הגיע הזמן להתחיל להחלים. אבל עדין לא עכשיו"

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...