פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה החביא 148 הצעות נישואין בתמונות שצילם עם בת הזוג שלו במשך 5 חודשים

כשריי סמית', בחור בריטי בן 38, החליט להציע נישואין לבת הזוג שלו קלייר (33), הוא ניסה למצוא דרך יצירתית ומפתיעה לעשות את זה. ריי שבר את הראש ולבסוף החליט להציע לה נישואין במהלך טיסה משותפת בכדור פורח. אלא שאז, במהלך חודש יוני, גילו השניים שקלייר בהריון וזה גם היה הרגע בו עלה במוחו רעיון מבריק ומקורי במיוחד של הצעת נישואין מושלמת.

במהלך חמשת החודשים האחרונים דאג ריי להצטלם עם קלייר בכל יום, בשלל סיטואציות שונות, בטענה שהוא רוצה לתעד את תהליך ההריון שלה וליצור זיכרונות בתמונות עבור העולל שצפוי להיוולד. אלא שבכל אחת מהתמונות בהן הצטלמו השניים יחד, כחלק מהתכנית הגאונית שלו, דאג ריי להחביא פתק קטן עליו נכתבו המילים "?Will you marry me" מבלי שקלייר תבחין בכך. התוצאה: לא פחות מ-148 הצעות נישואין חשאיות תוך פחות מחצי שנה בסדרת תמונות רומנטית ונפלאה.

הצעת נישואין בתמונות 1

הצעת נישואין בתמונות 4

"זו היתה משימה מאוד לא פשוטה" מספר ריי על הדרך הארוכה עד להצעת הנישואין. "תמיד הייתי צריך להיות שני צעדים לפניה, למשל לצלם שתי תמונות בכל פעם, אחת עם הפתק ואחת בלי, כדי שאם קלייר תבקש ממני לראות את התמונה אני אוכל להראות אותה בלי צורך להמציא תירוצים משונים וליצור מצב מוזר".

הצעת נישואין בתמונות 3

הצעת נישואין בתמונות 19

הצעת נישואין בתמונות 42

"לא חשדתי בכלום, כל זה פשוט עבר לידי" סיפרה קלייר. "הוא אמר לי שהוא אוסף זיכרונות עבור הילד שלנו. הופתעתי ממש, אבל כשאני חושבת על זה בדיעבד, זה סוג האדם שהוא. רומנטי ומפתיע".

הצעת נישואין בתמונות 9

כמובן, כשהעניינים התחילו לזרום וריי הפך מיומן, הוא החל להשתעשע עם הרעיון ולקחת סיכונים גבוהים יותר, כמו למשל בתמונה הזאת.

הצעת נישואין בתמונות 18

או ברגע הסופר מרגש הזה

בצעת נישואין בתמונות 12

בצעת נישואין בתמונות 11

בסופו של דבר, כשהגיע הקריסמס לפני כשלושה שבועות, החליט ריי לקחת את הרעיון שלו לשלב הבא, ולהפוך אותו להצעת נישואין אמיתית. הוא ערך את כל התמונות שצילם לקליפ וידאו מרגש (בסוף הפוסט), הושיב את קלייר מול הלטופ ומיד אחר כך שלף טבעת.

בצעת נישואין בתמונות 14

"אמרתי כן מיד, לא הייתי צריכה לחשוב על זה לרגע"

הנה עוד תמונות נבחרות מתוך 148 הצעות הנישואין הנסתרות של ריי לקלייר:

בצעת נישואין בתמונות 10

בצעת נישואין בתמונות 7

בצעת נישואין בתמונות 2

בצעת נישואין בתמונות 6

בצעת נישואין בתמונות 8

Besotted boyfriend Ray Smith who took 148 selfies over five months with his partner Claire Bramley which all displayed the secret message "Will You Marry Me" - and she had no idea. One of the selfies that Ray took over the 5 months. See Ross Parry copy RPYSECRET : Claire Bramley could not refuse when she realised her romantic fella Ray Smith had been plotting for her hand in marriage for 148 days by posing with her every day - as he held a note in the background saying: "Will you marry me?" Ray told her he was documenting her pregnancy each day - but actually, it was part of his scheme to walk her down the aisle. Teacher Claire, 33, who is eight months pregnant, said: "I had no clue, I was totally oblivious to it all.

בצעת נישואין בתמונות 13

בצעת נישואין בתמונות 5

והנה הסרטון המלא עם כל התמונות:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...