פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

12 סיבות בגללן את כל כך אוהבת אותו בסדרת איורים מצחיקה

יש אינסוף סיבות נהדרות לאהוב את בן או בת הזוג שלכם. חוש ההומור השנון והחד שלו, הצחוק המתגלגל ושובה הלב שלה, הסבלנות הבלתי נגמרת שלו, טוב הלב והאכפתיות שלה, המתנות הקטנות שלו שתמיד מפתיעות אותך, העובדה שהיא תמיד תהיה שם בשבילך, או פשוט בגלל שהיא או הוא בחרו להיות אתכם לנצח ומסיבה לא ברורה שקשה להסביר, הם לא מתכננים לעזוב בזמן הקרוב.

לפני כמה חודשים טובים הצגנו בפניכם כאן את סדרת האיורים המקסימה והמשעשעת "12 סיבות בגללן אתה כל כך אוהב אותה" שיצרה המאיירת והמעצבת הגרפית לנדיש אקמציאנובה. בסיום אותו פוסט, הבטחנו לכם שנזכה בקרוב לראות גם גרסה הפוכה, ואכן, כעת הגיע תורו של החלק השני והמשלים של סדרת התמונות הזאת, כשהפעם הצד הגברי על המוקד, עם 12 סיבות לגיטימיות לאהוב את בני הזוג שלכן.

אז נכון, מדובר בהכללות די גסות שנעזרות בסטריאוטיפים המוכרים על מערכות יחסים בין גברים ונשים, ובכל זאת, כל מי שנמצא בזוגיות יצליח להזדהות עם התמונות הללו, ואי אפשר שלא לחייך כשצופים בהן. האיורים ההומוריסטיים הללו הם חלק מספר בשם "21 סיבות לאהוב אותו" (לינק בסוף הפוסט) בו תמצאו לפחות עוד 9 סיבות נוספות. בינתיים, הנה 12 נבחרות.

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 1

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 2

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 3

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 4

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 5

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 6

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 7

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 8

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 9

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 12

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 13

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 14

הסיבות בגללן אני אוהבת אותו 15

קליק כאן לרכישת הספר המלא "21 סיבות לאהוב אותה"

>> 15 מחשבות שכל בחורה רווקה יכולה להזדהות איתן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...