פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

12 סיבות בגללן אתה כל כך אוהב אותה בסדרת איורים מצחיקה

יש אינסוף סיבות נהדרות לאהוב את בן או בת הזוג שלכם. חוש ההומור השנון והחד שלו, הצחוק המתגלגל ושובה הלב שלה, הסבלנות הבלתי נגמרת שלו, טוב הלב והאכפתיות שלה, המתנות הקטנות שלו שתמיד מפתיעות אותך, העובדה שהיא תמיד תהיה שם בשבילך, או פשוט מהסיבה הפשוטה שהיא או הוא בחרו להיות אתכם לנצח ומסיבה לא ברורה שקשה להסביר, הם לא מתכננים לעזוב בזמן הקרוב.

המאיירת והמעצבת הגרפית לנדיש אקמציאנובה, אותה כבר פגשנו כאן בעבר עם "15 מחשבות שכל בחורה רווקה יכולה להזדהות איתן", יצרה את סדרת האיורים המקסימה הבאה המציגה 12 סיבות לגיטימיות לאהוב את בת הזוג שלכם. אז נכון, מדובר בהכללות די גסות שנעזרות בסטריאוטיפים המוכרים על מערכות יחסים בין גברים ונשים, ובכל זאת, כל מי שנמצא בזוגיות יצליח להזדהות עם התמונות הללו, ואי אפשר שלא לחייך כשצופים בהן.

האיורים ההומוריסטיים הללו הם חלק מספר חדש בשם "12 סיבות לאהוב אותה", ואם אתם תוהים מה לגבי הגרסה הגברית, אנחנו צופים שנזכה לראות אותה בקרוב, ואם לשפוט על פי המציאות, היא תכיל הרבה יותר תמונות, לאור העובדה שגברים הם יצורים בלתי נסבלים ומלאים בהרבה יותר תכונות מרגיזות. בינתיים, הנה הסיבות לכך שאתם כל כך אוהבים אותה.

סיבות לאהוב אותה 1

סיבות לאהוב אותה 2

סיבות לאהוב אותה 3

סיבות לאהוב אותה 4

סיבות לאהוב אותה 5

סיבות לאהוב אותה 6

סיבות לאהוב אותה 7

סיבות לאהוב אותה 8

סיבות לאהוב אותה 9

סיבות לאהוב אותה 10

סיבות לאהוב אותה 11

סיבות לאהוב אותה 12

סיבות לאהוב אותה 13

קליק כאן לרכישת הספר המלאה "21 סיבות לאהוב אותה"

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...