פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מרגש: כך ניצלו חייהם של 108 כלבים שסבלו מהתעללות והועמדו למכירה פומבית

מזמן לא דיברנו אתכם על כלבים (כי באופן כללי זה נושא שאנחנו בקושי מתייחסים אליו). אז החלטנו לחרוג ממנהגנו ולכתוב משהו על כלבים. הפעם – אנחנו מתנצלים מראש – זה הולך להיות קצת מדכא, אבל אם תחזיקו מעמד עד הסוף, זה משתפר.

זה בטח לא חדש לכם שהתופעה של כלבים שמוחזקים בתת תנאים ובהזנחה למטרות רבייה בלבד נפוצה למדי, ובכל רחבי העולם. כלבים גזעיים מוחזקים במכלאות בצפיפות ובלכלוך רק למטרה אחת: כסף.

עבור רוב הכלבים האלה, העתיד לא ממש מבטיח. הם מתים במכלאות מהזנחה, מחלות או תשישות. אבל ל-108 הכלבים והגורים שבתמונות כאן (רובם מסוג קוולייר קינג צ'ארלס ספנייל והיו גם כמה שיבה אינו ובולדוג אחד), היה קצת יותר מזל מכלבי חוות הרבעה ממוצעים.

1

המזל הגדול של הכלבים האלה הוא שהם משתייכים לגזע עם מעריצים מאד אדוקים. המעריצים האלה, המכונים גם העמותה האמריקאית להצלת כלבי קוולייר קינג צ'ארלס ספנייל, גילו שחוואי אחד מתכנן למכור את כל 108 כלבי ההרבעה והגורים שהוא מחזיק במכירה פומבית.

2

כלבים 4

אנשי העמותה מיד פתחו דף למימון המוני וגייסו תוך שבועיים 200,000 אלף דולר – שזה הרבה כסף במעט זמן.

3

הם שלחו נציג מטעמם למכירה הפומבית בחווה במיזורי והבהירו שיש רק כלל אחד: שום כלב לא נשאר מאחור. זה עבד די טוב, אבל אחרי 3 שעות לנציג העמותה נגמר הכסף. הוא הרים טלפון ותוך 30 דקות גויסו עבורו עוד עשרות אלפי דולרים.

4

בסוף המכרז העמותה הצליחה להציל 106 כלבים. וממש ברגע האחרון, גם הצליחו לקנות את השניים הנותרים מהאנשים שזכו בהם במכירה הפומבית.

5

6

7

כל הכלבים והגורים נלקחו לטיפול רפואי. רובם היו במצב רע מאד. חלקם סבלו מעיוורון וחירשות, אחרים לא הצליחו לעמוד על הרגליים. הכול כתוצאה מהמחלות והזיהומים שהשתוללו בחוות ההרבעה.

8

9

10

כלבים 2

לאט לאט הכלבים התרגלו לחיות מחוץ לכלוב צפוף ואפילו זכו להרגיש בפעם הראשונה איך זה ללכת על דשא.

11

אחרי הטיפול והשיקום, הכלבים והגורים הועברו למקלטים ולבתי אומנה ומשם – אנחנו מקווים – לבתים חמים.

12

כלבים 3

באמצעות: Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...