מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קולקציית הגועל: 10 הסרטונים הכי דוחים שאפשר למצוא ביוטיוב

לא רבים יודעים זאת, אבל ביוטיוב יש עוד תוכן לבד סרטונים של חתולים על רומבה, הורים שמתגאים בילדים שלהם עושים דברים ממש מפגרים וכל קליפ מוזיקה שאי פעם צולם ביקום.

מעבר לתוכן הסביר הזה (ובאמת שזה לא קל לנו לקרוא לקליפים של מיילי סיירוס ולמיליון הקטעים הלא מצחיקים של היטלר מתעצבן "תוכן סביר") יש על השרתים של יוטיוב כמה סרטונים כה דוחים והזויים, שהם מאתגרים מאד את היכולת של כל אדם שאינו חירש-עיוור לצפות בלי להקיא/ לעקור לעצמו את העיניים/ לברוח למדינה אחרת ולחיות בזהות בדויה.

לטובת מי שמחשיבים עצמם עם סיבולת גבוהה לכאב, אוהבי אתגרים וסתם מזוכיסטים – הנה מבחר של הסרטונים הכי דוחים שיש. ונא להרחיק ילדים מהמסך. תודה.

הנה סרטון שמתיימר להסביר איך מבצעים פעולה רפואית חשובה ומצילת חיים של בדיקת פרוסטטה. חבל שהקליפ הזה כולל בובה של סוס, מספריים, גבר בלי מכנסיים והרבה ביצים שנזרקות על הרצפה.


פוRנו יכול להיות עניין מאד מגעיל, אבל כאן הוא מגעיל בלי להראות אפילו פטמה אחת. זה רק דיבוב של סצנת פוRנו מטומטמת במיוחד שיכול להיות שתוציא לכם את החשק לצפות בפוRנו בעתיד.


עקירת ציפורן רקובה. לגמרי אל תראו לפני האוכל. וגם אם אתם מתכוונים לאכול מתישהו בחודש הקרוב.


התנצלות כנה בפני כל מי שגדל על הטלטאביז ומעדיף לא לראות את הדמות שליוותה את ילדותו מעונגת בצורה כזאת


תכירו, זה לואיס קול והוא עובד בלהילחם ברפלקס ההקאה שלו, כי הוא אוכל כל הזמן דברים שאפילו חולדות יסרבו לטעום. והפעם: עקרב חי


לפוצץ חצ'קונים זה די מגעיל, נכון? אז כאן עושים את זה עם פצעים ענקיים, נוטפי מוגלה ועוד דברים שעדיף לא לדעת מה הם


הסרטון המצויר הזה מוקדש כל כולו לפעולת מעיים. המזל הגדול כאן הוא שמדובר בסרטון שתחת (חחח… כתבנו תחת) השפעת חומרים מסוימים יכול להיות מצחיק

 

אוהבים נקניקיות? אז לא לעוד הרבה זמן

 

זה מתחיל בגופת כריש על החוף וממשיך בפיצוץ שמוציא את כל האיברים הפנימיים של היונק הענק החוצה ממנו. לא לאוהבי בעלי חיים


תכירו, זה "דיק באט" (משחק מילים שכזה). היו כמה ימים שבהם הוא כיכב כמם חביב ברשת. אבל אז האנישו אותו והפכו לתלת מימד והתוצאה לא נעימה למראה בכלל

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...