פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפייה בפורנו או: מה אנחנו באמת עושים בעבודה

כולנו צופים בסרטוני וידאו ובדפי פייסבוק של חברים בזמן העבודה, אבל כמה מאיתנו באמת מודים בזה? ובמה בדיוק אנחנו צופים? כמה זמן אנחנו שורפים על זה? סקר חדש שנערך על ידי חברה אמריקאית, מנסה לענות על השאלות האלה ולהסביר מה האמריקאים באמת עושים בעבודה. סביר להניח שהנתונים נכונים גם עבורינו הישראלים, ואולי אפילו גבוהים יותר. להלן חלק מהממצאים המצחיקים, ולקחים ומסקנות שניתן להסיק מהממצאים.

הנתון הראשון קובע כי 65% מהאמריקאים מודים כי הם צופים בקטעי וידאו במהלך עבודתם. המסקנה הראשונה והמיידית שניתן להסיק מנתון זה היא שכ 35% מהאמריקאים הם שקרנים, או לחילופין, הגיעו הרגע היישר משנות השמונים. 25% מהאנשים שענו שהם נוהגים לראות סרטוני וידאו בעבודה טענו כי מדובר בסרטוני חדשות. לזה אפשר עוד להאמין, אבל מה עם הנתון לפיו 17% צופים בסרטונים הקשורים למקום עבודתם? נו באמת. כמה פעמים יצא לכם לשבת בעבודה ולהריץ סרטוני תדמית של החברה בלופ? מוזר.

3% מהנשאלים, הודו כי צופים בפורנו בזמן העבודה. בהקשר הזה עולות שתי תהיות מרכזיות. הראשונה – האם 97% שיקרו?  השניה – הייתכן כי שלושה אחוזים מהנשאלים עובדים בתעשיית הפורנו?

4% מהנשאלים שהודו שצופים בוידאו, הודו באותה הזדמנות כי הם צופים בסרטים באורך מלא בעבודה. אני לא יכול להעיד על עצמי שזה קרה לי, ומצד שני אף פעם לא יצא לי לעבוד במקום עבודה בו אתה יושב לבד, משועמם, ואין מי שיפקח עליך. קחו למשל מאבטחים בבניינים הפתוחים 24 שעות. מצד אחד, מובן שיצפו בסרטונים במחשב או בנייד שלהם, ומצד שני, אף אחד מאיתנו לא היה רוצה להיות נוכח בבניין כזה כאשר אירוע חירום מתרחש. מצד שלישי (אין באמת כזה דבר צד שלישי), ייתכן שאותו מאבטח יוכל לרכוש קצת ידע אם צופה בסרטי פעולה.

42% מהנשאלים טענו כי על מנת שלא להיתפס, הם נוהגים לצפות בסרטונים בשירותים. בפועל, זוהי טקטיקה מצויינת. הרי זה ממש לא יראה חשוד שבילית כרגע שעה בשירותים. מצד שני, אלא אם יש לכם אנשים חסרי טקט במשרד, אף אחד לא יעז לשאול אתכם מה עבר עליכם בזמן ששהיתם בשירותים כל כך הרבה זמן. סקר לא קשור קובע, כי רק 4 אחוזים מעובדים הסובבים אותך, באמת מתעניינים בקקי שלך.

תוצאות הסקר המלא בגרפיקה מרגשת:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...