פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכה את החולצה – עמוד הפייסבוק הכי מגניב שאתם לא מכירים…

עמודי פייסבוק שונים ומשונים צצים כמו פטריות על מגש פיצה עם פטריות, אבל רק חלק קטן מהם מצליח לסחוף אחריו את ההמונים ביצירתיות ובמחול. העמוד האחרון שעשה את זה היה סטטוסים משנות התשעים שפרץ לחיינו בסערה לפני כחודשיים. ובכן, נדמה שיש שחקן חדש בשוק.

'הכה את החולצה' הוא עמוד פייסבוק חדש שנפתח לאחרונה, המאפשר לגולשים להוריד דוגמה של חולצה, לעצב אותה בצורה הכי מצחיקה ומקורית שהם רוצים ולהעלות אותה לקיר של 'הכה את החולצה',  העמוד אמנם חדש אך נראה שמדובר בתפוח אדמה חם ומגניב שעומד לפרוץ לתודעה החברתית של כולנו.

יוצרי העמוד מעודדים את הגולשים לעצב תמונה כמה שיותר פרובוקטיבית, טיפשית ומצחיקה. וזה לא הכל! בעמוד מבטיחים כי כל תמונה שתזכה למעל 100 לייקים, תודפס ותשלח אל הגולש שיצר אותה, בהחלט דרבון רציני לבזבז חמש דקות ולהעלות חולצה משלכם. לעת עתה מדובר בשלב ראשוני בהתפתחות העמוד, התמונות אשר מתפרסמות על הקיר עדיין לא מקבלות פידבק שמתקרב ל 100 לייקים, אך נראה שהעמוד הזה הולך להיות להיט. אספנו עבורכם כמה חולצות בולטות (ובוטות) המופיעות על הקיר של 'הכה את החולצה'.

רוצים ליצור חולצה משלכם?  כנסו לעמוד הפייס של 'הכה את החולצה' , הורידו את החולצה (לא את החולצה שלכם יא חרמנים, את חולצת הדוגמא) דרך תמונת הפרופיל של העמוד,  עצבו חולצה משלכם והעלו אותה לקיר של 'הכה את החולצה'.

 

 

 


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...