פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האורגזמה הנשית – ככה זה נראה בצילום MRI

מאז ומעולם מנסים גברים להבין את האורגזמה הנשית. אצל הגברים הדברים מאוד ברורים. התהליך ידוע מראש ואין הפתעות. אצל נשים הסיפור הרבה יותר מסובך ומורכב. לפעמים כן, לפעמים לא, לפעמים מרגישות, לפעמים נרדמות. מחקר חדש ומעניין מנסה לשפוך אור על התופעה.

הוידאו הבא הוא ראשון מסוגו ומציג צילומי MRI נדירים של מוח של אישה בזמן חווית אורגזמה. מסתבר שבמהלך אורגזמה, כ 80 חלקים שונים של המוח הנשי מושפעים ומתעוררים לתחיה. הסריקה בוידאו נלקחה מנאן וייס, סקסולוגית בשנות החמישים לחייה, אשר התנדבה לספק את עצמה למען המחקר תוך שמכונת MRI סורקת את המתרחש במוחה.

הוידאו מציג את הפריחה של חלקי המוח השונים תוך כדי חווית אורגזמה וניתן בקלות להבחין עד כמה עוצמתי כל העסק הזה. ההמחשה נעשית באמצעות צבעים, כאשר הספקטרום האדום מסמל פעילות וח נמוכה ואילו גווני הצהוב-לבן מייצגים פעילות גבוהה ביותר. סה"כ על התופעה נראית כמו פריחה באביב והחוקרים מקווים שהוידאו הזה ישפוך מעט אור על התופה הנקראת "אורגזמה נשית".

במילות החוקרים: ""כפי שניתן לצפות, אורגזמה מוביל כמעט המוח כולו ומאיר צהוב, המציין כי המערכות במוח הופכות להיות פעילות ביותר אורגזמה". ההסבר לכך הוא ברמות החמצן בדם העולות בזמן פעילות מסוג זה.

אני באופן אישי לא מרגיש שהמחקר הזה גרם לי להין לעמוק את האורגזמה הנשית, אולחילופין, להבין אותה אפילו במעט, אבל היי…. תמיד כיף לדון בנושא, ולראות סריקות MRI מוזרות שבעצם לא אומרות לנו כלום.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...