פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דילים חמים ברשת – הטיפ השבועי של האיש הורוד

אחרי ההצלחה של הפעם הקודמת בה הצגנו לכם מגוון דילים ותחרויות שוות ברשת, אנו מגישים לכם סיבוב נוסף. מעתה, בכל שבוע נציג בפניכם את התחרויות הכי שוות ברשת, אלה שלא דורשות מאמץ רב מידי על מנת להשתתף בהן מצד אחד, ומהצד השני מציעות פרס לא רע בכלל לזוכים.  המדור מוגש לכם מטעם אתר contest, אתר המרכז את כל פעילויות הפייסבוק השוות והתחרויות המגניבות שתוכלו למצוא ברחבי הרשת.

1. בעמוד הפייסבוק של cars2 יצאו בתחרות מגניבה בה תוכלו לזכות בדלק חינם! במסגרת התחרות אתם נדרשים להעלות סרטון קצר הקשור לרכבים ולדלק. אין הרבה משתתפים, סיכוי מעולה לזכות אם תהיו מעט יצירתיים!

שלושת הגולשים שיגיעו למקומות הראשונים יזכו בפרסים הבאים:
הזוכה בפרס הראשון יזכה בתלושי דלק בסך 2000 ש"ח
הזוכה בפרס השני יזכה בתלושי דלק בסך 500 ש"ח
הזוכה בפרס השלישי יזכה בתלושי דלק בסך 500 ש"ח

לכניסה לתחרות

2. אתר התחריות contest  יצא גם כן בתחרות שווה משלו. בעמוד הפייסבוק של האיש הורוד תוכלו להתחרות על זוג כרטיסים להופעה הכי שווה בעולם הרד הוט צ'לי פפרז מגיעים לישראל בספטמבר, לפארק הירקון, ואתם יכולים להתחרות על זוג כרטיסים חינם למופע המרגש הזה.

 כניסה לתחרות

3. תחרות הסיפור הקצר של עיתון הארץ – התחרות מיועדת לכותבים שלא פירסמו עדיין ספר פרוזה מפרי עטם.  שלושת הסיפורים הטובים ביותר לפי דעתם של צוות השופטים יתפרסמו בגיליון ערב פסח של "תרבות וספרות" ויזכו את מחבריהם בפרסים כספיים.

כניסה לתחרות

4  תחרות 'פאזל כצנלסון'  – חידות חמיצר הקשורות לברל כצנלסון ופועלו,  מי שיצליח לפתור את החידות יזכה בפרס כספי שנע בין 500 ש"ח ל – 5000 ש"ח. התחרות פותחה על מנת לשתף אתכם ולקרב אתכם לפועלו של 'ברל כצנלסון' וכמו כן לחשוף את הפעילות הענפה של המכללה האקדמית 'בית ברל' הנושאת את שמו של אחד האנשים והמעניינים שעיצבו את הציונות המתחדשת – ברל כצנלסון.

כניסה לתחרות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...