מיסטר נייס גאי באיילון

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

אם אתם בגיל הנכון, בזמן הנכון, ובמקום הנכון, או יותר נכון, כמעט בכל מקום, ודאי נתקלתם ב"מיסטר נייס גאי" הקטורת שמשגעת את המדינה. כמובן, מדובר בתחליף ההופך לתופעה למחסור שפקד את הארץ בגראס וחשיש. מי מכשם שעוקב אחרי הכתבות באינטרנט, יודע שכבר כמה חודשים, שקשה מאוד להשיג סמים קלים בארץ. "מיסטר נייס גאי" ו"מבסוטון" הם שני תחליפים העשויים לרוב מחומרים כימיים למיניהם היוצרים תחושה המדמה את השפעת הגראס.

רבות כבר דובר על מידת האמת בפרסום על החומר הזה. לכולם ברור כי מדובר בחומרים אסורים, אבל כל עוד החומרים האלה לא נמצאים ברשימת החומרים האסורים במדינה, הם במסגרת החוק. המון כתבות בעד, כמות גדולה יותר נגד, ועדויות של צעירים רבים באשר להשפעות השליליות של החומר הזה. אז נכון, החומר הזה מוגדר כחוקי ונמכר לעייני כל בפיצוציות ברחבי הארץ. אך האם ראוי לפרסם את המוצר הזה על גבי שלט חוצות באיילון?

את השאלה הזו שאלה את עצמה נערת הפטריה, כאשר חלפה באיילון, בין מחלף השלום ללה-גווארדיה, וראתה בשלט חוצות המנסה לגרום לה לקנות את "מיסטר נייס גאי". השלט לא צולם אך הכיל את הטקסט הבא: "הקטורת שמשגעת את המדינה! ברחבי הארץ ובחנויות המפעל. חפשו אותנו בפייסבוק.." אז אכן, חיפוש קל מצא אותם גם בפייסבוק, שם גם ניתן להשיג את ה"קטורת". בקיצור, העולם השתגע, ובישראל מפרסמים סמים באיילון.

פטריות נוספות

עקבו אחרי פרופיל האינסטגרם של הפטריה, תייגו hapitira@ בתמונות שלכם

וגם אתם תוכלו להופיע כאן!

פורסם ע"י: רועי פרבשטיין ב דצמבר - 6 - 2010

avatar

מייסד ומנהל תוכן בפטריה. מוזמנים לעקוב אחרי גם בפייסבוק

הרשמו לקבלת עדכונים על הסיפורים החדשים שלנו

תגובות

3 תגובות “מיסטר נייס גאי באיילון”

  1. רגעים הזויים על איילון. זה נכון שזה קרה ב 5 בערב והמקסימום שהצלחתי לנסוע היה 20 קמ"ש אבל עדיין הושפעתי מההלם… מבטיחה להביא תמונות מהשטח ברגע שאצא מהשוק.
    אפילו ביפן אין דברים כאלו ….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>