מאור כהן (לא) עושה פרסומת לדומינוס פאף פיצה

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone

"זרמון גולדמן" בסדרת פרסומות חדשה "לדומינוס פיצה". לדומינוס יש פיצה חדשה – פאף פיצה – פיצה מרובעת עם בצק עלים פריך והרבה מוצרלה. מסתבר שהרבה מוצרל'ה בימים קשים כאלו, זו סיבה מספיק טובה לחגוג ולהביא את מאור כהן להיות פרזנטור. הנסיון הקודם של פיצריה עם פיצות מרובעות לא בדיוק צלח יפה. פיצה מטר ז"ל, ניסו את הגימיק הזה והוא לא ממש עבד להם. נשאלת השאלה מדוע שינוי של צורת הפיצה, אמור לגרום למישהו לרוץ ולקנות אותה? ואם הייתי יוצר פיצה בצורת מקבילית? או טרפז? אני פשוט לא מבין את זה.

ואם נתייחס לרגע לפרסומת עצמה, מאור כהן והתסריט שלו מנסים לבוא אלינו בהפוכה. "אני לא עושה פרסומות", "גם אם היו משלמים לי" וזה. ובכל זאת, למרות שההפוך על הפוך הזה צועק לנו מתוך המסך "קיבלתי צ'ק שמן על הסיפור הזה"  אי אפשר לא לסמפט את מאור כהן. מצד שני, בקלות ניתן לשים לב למה שכולנו כבר יודעים מארץ נהדרת. אסי כהן הוא הכוכב. הוא תמיד יהיה מצחיק יותר, מוכשר יותר, ואם נשים לו גיטרה ביד, יש סיכוי שהוא יהיה גם מוסיקאי טוב יותר ממאור כהן. אותו דבר בעניין הפרסומת. את הפרסומת של אסי כהן נזכור לנצח, או לפחות בשנים הקרובות. את הפרסומת של מאור כהן אף אחד לא יזכור, ולא משנה באיזו צורה תהיה הפיצה. בקיצור, מצחיק מעט, משעשע יותר, ויא אללה, איזה גבר המאור כהן הזה. אבל לא כמו אסי כהן.

                   

דירוג הפטריה:

פטריות נוספות

עקבו אחרי פרופיל האינסטגרם של הפטריה, תייגו hapitira@ בתמונות שלכם

וגם אתם תוכלו להופיע כאן!

פורסם ע"י: רועי פרבשטיין ב דצמבר - 18 - 2010

avatar

מייסד ומנהל תוכן בפטריה. מוזמנים לעקוב אחרי גם בפייסבוק

הרשמו לקבלת עדכונים על הסיפורים החדשים שלנו

תגובות

תגובה אחת “מאור כהן (לא) עושה פרסומת לדומינוס פאף פיצה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>